ON-LINE REZERVACE

Příjezd:
Odjezd:

Hodnocení hostů

Restaurant Praha

Restaurant Praha je typem prestižní výběrové restaurace vysoké kvality zařízené ve stylu francouzské secese a je vysoce hodnocena mezi odbornou veřejností pro svou kvalitu kuchyně a neopakovatelnou atmosféru umocněnou jazzovou hudbou. Nachází se v přízemí Grand Hotelu Praha a její interiér je pro každého návštěvníka skutečným zážitkem.

Kuchařský tým v čele s Italským šéfkuchařem Robertem Masinem nabízí Opravdovou Italskou kuchyni té nejlepší kvality a chuti, vegetariánské a rovněž polední menu.

V roce 2018 prošel kompletní rekonstrukcí, aby šel krok s moderní dobou a stále náročnější klientele.

Rekonstrukce Grand Restaurantu Praha byla provedena s maximálním zachováním historických prvků. Interiér restaurace je rozdělen na dvě části secesní vitrážovou stěnou, která je otevíratelná např. při narozeninových oslavách, svatebních hostinách nebo firemních akcích až pro 60 lidí. Elegantní interiér je zdoben dobovými fotografiemi Grand Hotelu Praha a je navržen na počest Prahy – matky měst. Jednou z dominant je socha klečící kněžny Libuše umístěné ve výklenku. Grand Restaurant Praha je vybavena přepychovým rustikálním nábytkem, stoletými lustry a brokátovými závěsy, které dodávají restauraci půvab a zároveň útulnost a soukromí. Restaurace je původním litinovým schodištěm propojena s Divadelní vinárnou.

  • Připojení Wi-Fi ZDARMA
  • Kapacita restaurace je 80 míst

Fotogalerie