ON-LINE REZERVACE

Příjezd:
Odjezd:

Hodnocení hostů

Pivnice u Císaře Pána

Typická staročeská pivnice je navržena ve stylu hospůdek z dob Rakouska-Uherska. Pivnice U Císaře Pána se nachází v suterénu Grand Hotelu Praha a je přístupná z atria hotelu přes vlastní vchod.

V pivnici se nachází Císařský výčep a dva nekuřácké salonky. Lovecký salonek je zdobený dobovými loveckými trofejemi a salonek U architekta Holečka je zaplněn původními rukopisy o historii stavby Grand Hotelu Praha v Jičíně. Pivnice U Císaře Pána je zařízena původním, sto let starým nábytkem, dobovými stropními lampami a na zdech nechybí obrazy Františka Josefa I. a jeho generálů. Pivnice se může pyšnit dokonale řemeslně zpracovaným interiérem ve stylu staropražské secese a prémiovým ležákem Pilsner Urquell, který poctivě točíme na hladinku a podáváme v puclákách s porcelánovými podtácky. Plzeňský Prazdroj je přední evropskou pivovarnickou společností a symbolem historie českého piva. V Plzni se vaří již od roku 1842.

Naše gastronomie vychází ze základů české kuchyně, podávány jsou drobné pokrmy a pochutiny k pivu. Hostům nabízíme uzeniny osvědčené značky Lomničan se sídlem v Lomnici nad Popelkou. Uzeniny Lomničan každoročně vítězí v soutěži o Regionální potravinu a také získaly několik ocenění a certifikátů, např. Lomnická tlačenka světlá, kterou v pivnici nabízíme, byla Ministrem zemědělství zvolena jako Nejlepší regionální potravina Libereckého kraje roku 2010.

  • Kapacita celé pivnice: 90 míst
  • Kuřácký sál: 50 míst
  • Nekuřácký Lovecký salonek: 28 míst
  • Nekuřácký salonek U architekta Holečka: 12 míst

Fotogalerie