ON-LINE REZERVACE

Příjezd:
Odjezd:

Hodnocení hostů

Grand Café Praha

Secesní reprezentativní kavárna Grand Café Praha je právem řazena mezi nejkrásnější jičínské kavárny. Nachází se v přízemí Grand Hotelu Praha a její interiér je pro každého návštěvníka skutečným zážitkem. Kavárna nabízí své služby od snídaně (8:00) až po sklenku na dobrou noc.

Jídelní lístek je zaměřen především na sladké pohoštění (dorty vlastní výroby, domácí jablečný závin, zmrzlinové poháry). V nápojovém lístku naleznete velký výběr alkoholických a nealkoholických nápojů a široký sortiment teplých nápojů a kávy Diemme. Italská káva Caffè Diemme je po více než osmdesáti letech zkušeností synonymem úžasné chuti s garantovanou kvalitou jak v Itálii, tak i v zahraničí. Caffè Diemme je káva znalců, v Itálii ji najdete jen v těch nejlepších kavárnách a restauracích v Benátkách, Římě, Florencii a Miláně.

Celá kavárna je kuřácká s výjimkou nekuřáckého salonku, který je vhodný pro menší obchodní schůzky. V letních měsících je před hotelem umístěna secesní zahrádka navržená uměleckým kovářem. Grand Café Praha slouží také jako lobby bar pro hotelové hosty. Pořádají se zde páteční a sobotní romantické večery u klavíru, kdy pro Vás hraje živě profesionální klavírista vždy od 20 do 23 hodin. Naše klavírní křídlo značky A.Proksch je ukázkou mistrovského řezbářského řemesla před 120 lety.

  • Připojení Wi-Fi ZDARMA
  • Kapacita sálu Grand Café Praha: 20 míst
  • Nekuřácký salonek Grand Café Praha: 10 míst
  • Letní zahrádka: 30 míst

Fotogalerie